Čeština

| Part Number: | VE-J4T-CY-F3 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 6.5V 50W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 6.5V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 55V |
| Napětí - vstup (Max) | 100V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28' L x 1.80' W x 0.79' H (57.9mm x 45.7mm x 20.0mm) |
| Série | VE-J00™ (50W) |
| Příkon (W) | 50 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Half Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OCP, SCP |
| Účinnost | 90% |
| Proud - výstup (Max) | 7.69A |
| Číslo základního produktu | VE-J4T |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 6.5V 75W
DC DC CONVERTER 6.5V 25W
DC DC CONVERTER 6.5V 50W
DC DC CONVERTER 6.5V 25W
DC DC CONVERTER 6.5V 75W
DC DC CONVERTER 6.5V 75W
DC DC CONVERTER 6.5V 50W
DC DC CONVERTER 6.5V 50W
DC DC CONVERTER 6.5V 25W
DC DC CONVERTER 6.5V 50W
DC DC CONVERTER 6.5V 25W
DC DC CONVERTER 6.5V 75W
DC DC CONVERTER 6.5V 75W
DC DC CONVERTER 6.5V 50W
DC DC CONVERTER 6.5V 75W
DC DC CONVERTER 6.5V 25W
DC DC CONVERTER 6.5V 50W
DC DC CONVERTER 6.5V 25W
DC DC CONVERTER 6.5V 25W
DC DC CONVERTER 6.5V 75W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/02/12
2024/09/10
2025/03/28
2025/01/15
VE-J4T-CY-F3Vicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|