Čeština
| Part Number: | VI-27X-MY |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 5.2V 50W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 5.2V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 100V |
| Napětí - vstup (Max) | 375V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Série | VI-200™ (50W) |
| Příkon (W) | 50 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Full Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Účinnost | 90% |
| Proud - výstup (Max) | 9.62A |
| Číslo základního produktu | VI-27X |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 20W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 20W
DC DC CONVERTER 3.3V 20W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 20W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
DC DC CONVERTER 5.2V 50W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
VI-27X-MYVicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|