Čeština
| Part Number: | CDR32BP102BFMPAC |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vishay / Vitramon |
| Část popisu: | CAP CER 1000PF 100V BP 1206 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±1% |
| Tloušťka (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| teplotní koeficient | BP |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | Military, MIL-PRF-55681, CDR32 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | P (0.1%) |
| kapacitní | 1000 pF |
| Číslo základního produktu | CDR32 |
| Aplikace | High Reliability |
| CDR32BP102BFMPAC Podrobnosti PDF [English] | CDR32BP102BFMPAC PDF - EN.pdf |




CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER SMP MLC HI-REL
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2025/07/10
2025/02/27
2025/02/20
2025/03/30
CDR32BP102BFMPACVishay Vitramon |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|