Čeština

| Part Number: | 1206B563J101CT |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Walsin Technology |
| Část popisu: | CAP CER 0.056UF 100V X7R 1206 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 4000+ | $0.1043 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | - |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.056 µF |
| Aplikace | General Purpose |




CAP CER 0.056UF 250V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
CAP CER 5600PF 100V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 500V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206
CAP CER 5600PF 250V X7R 1206
CAP CER 5600PF 250V X7R 1206
CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 630V X7R 1206
CAP CER 5600PF 25V X7R 1206
CAP CER 5600PF 1KV X7R 1206
CAP CER 0.056UF 100V X7R 1206
CAP CER 5600PF 630V X7R 1206
CAP CER 5600PF 50V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 25V X7R 1206
CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 250V X7R 1206
CAP CER 5600PF 50V X7R 1206
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
1206B563J101CTWalsin Technology Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|