Čeština

| Part Number: | 9918440000 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Weidmuller |
| Část popisu: | BLADE SLOTTED 0.8MM X 4MM |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $14.1581 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hmotnost | 0.053 lb (24.04 g) |
| Typ nástroje | Blade |
| Typ typu | Slotted |
| Velikost tipu | 0.8mm x 4mm |
| Série | WK SI |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Balík | Bulk |
| Délka - Celkově | - |
| Funkce | Insulated to 1000V |
| disk Velikost | - |




CROSS-KEY UNIVERSAL S
CUTTER SHEARS TPRD CROSS 5.91"
HANDLE TORQUE 9.45"
BLADE SLOTTED 0.5MM X 3MM
BLADE SLOTTED 0.4MM X 2.5MM
HANDLE TORQUE 7.87"
BLADE PHILLIPS SZ2
HANDLE TORQUE 9.25"
BLADE SLOTTED 1MM X 5.5MM
BLADE SLOTTED 0.4MM X 2.5MM
BLADE PHILLIPS SZ0
BLADE PHILLIPS SZ1
BLADE POZIDRIV SZ0
HANDLE TORQUE 7.87"
BLADE POZIDRIV SZ2
BLADE POZIDRIV SZ1
CROSS-KEY MASTER
BLADE SLOTTED 0.6MM X 3.5MM
BLADE SLOTTED 0.6MM X 3.5MM
BLADE SLOTTED 0.5MM X 3MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
9918440000Weidmüller |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|