Čeština
| Part Number: | 995301 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Weidmuller |
| Část popisu: | TERM BLK 8POS SIDE ENT 7.5MM PCB |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| drát Ukončení | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| Wire Gauge | 12-26 AWG |
| Napětí | 300 V |
| Točivý moment - Šroub | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Série | Omnimate LP |
| závit | M3 |
| Screw Materiál - Pokovování | - |
| Pozice za úroveň | 8 |
| stoupání | 0.295" (7.50mm) |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -20°C ~ 100°C |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| páření Orientace | Horizontal with Board |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Funkce | Interlocking (Side) |
| Aktuální | 15 A |
| Materiál kontaktu - Pokovování | Copper Alloy - Tin Plated |
| Barva | Black |
| Svorka Materiál - Pokovování | - |




TERM BLK 6POS SIDE ENT 7.5MM PCB
CABLE 3COND 16AWG WHT SHLD 1000'
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 7POS SIDE ENT 7.5MM PCB
LP 7.50/135/4 OG
TERM BLK 11P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 12P SIDE ENT 7.5MM PCB
CABLE 3CON 16AWG WHT SHLD 100'
TERM BLK 13P SIDE ENT 7.5MM PCB
CABLE 3CON 16AWG WHT SHLD 500'
TERM BLK 9POS SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 16P SIDE ENT 7.5MM PCB
9953 Original
TERM BLK 5POS SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLOCK 5POS 45DEG 7.5MM PCB
TERM BLK 10P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 4POS SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 15P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 16P SIDE ENT 7.5MM PCB
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.5MM PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2025/01/23
2025/02/17
2024/09/18
2025/01/13
995301Weidmüller |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|