Čeština
| Part Number: | FMP200FBF52-20R5 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Yageo |
| Část popisu: | RES 20.5 OHM 1% 2W AXIAL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 5000+ | $0.0382 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) |
| Série | FMP |
| Režim panel | 20.5 Ohms |
| Příkon (W) | 2W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Axial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Proof, Safety |
| Složení | Metal Film |




RES 200K OHM 1% 2W AXIAL
RES 1.96 OHM 1% 2W AXIAL
RES 20 OHM 1% 2W AXIAL
RES 21 OHM 1% 2W AXIAL
RES 21K OHM 1% 2W AXIAL
RES 20.5K OHM 1% 2W AXIAL
RES 205K OHM 1% 2W AXIAL
RES 210K OHM 1% 2W AXIAL
RES 21.5 OHM 1% 2W AXIAL
RES 20K OHM 1% 2W AXIAL
RES 1.87 OHM 1% 2W AXIAL
RES 210 OHM 1% 2W AXIAL
RES 1.91 OHM 1% 2W AXIAL
RES 215K OHM 1% 2W AXIAL
RES 200 OHM 1% 2W AXIAL
RES 215 OHM 1% 2W AXIAL
RES 220K OHM 1% 2W AXIAL
RES 21.5K OHM 1% 2W AXIAL
RES 205 OHM 1% 2W AXIAL
RES 220 OHM 1% 2W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/06/30
2025/08/1
2024/09/10
2025/01/31
FMP200FBF52-20R5YAGEO |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|