Čeština

| Part Number: | MMF207FRE36K |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Yageo |
| Část popisu: | RES SMD 1% 0.6W MELF |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.0378 |
| 200+ | $0.0146 |
| 500+ | $0.0142 |
| 1000+ | $0.0139 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | MELF |
| Velikost / Rozměry | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| Série | MMF |
| Režim panel | 36 kOhms |
| Příkon (W) | 0.6W |
| Paket / krabice | MELF, 0207 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Složení | Metal Film |




RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
RES SMD 1% 0.6W MELF
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2025/07/10
2025/02/27
2025/02/20
2025/03/30
MMF207FRE36KYAGEO |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|