PE2010JKE7W0R047L Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
YAGEO PE2010JKE7W0R047L
Part Number: PE2010JKE7W0R047L
Výrobce / značka: Yageo
Část popisu: RES 0.047 OHM 5% 1W 2010
Datasheety: None
Stav RoHs:
Množství Jednotková cena
»
    Atribut produktu Hodnota atributu
    Tolerance ±5%
    teplotní koeficient ±50ppm/°C
    Dodavatel zařízení Package 2010
    Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
    Série PE
    Režim panel 47 mOhms
    hodnocení AEC-Q200
    Příkon (W) 1W
    Paket / krabice 2010 (5025 Metric)
    Balík Tape & Reel (TR)
    Provozní teplota -55°C ~ 170°C
    Počet účastnických ukončení 2
    Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.89mm)