Čeština
| Part Number: | PL9222T |
|---|---|
| Výrobce / značka: | iNRCORE |
| Část popisu: | FIXED IND 150UH 1.02A 456MOHM SM |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $19.795 |
| 200+ | $7.8982 |
| 650+ | $7.6344 |
| 1300+ | $7.5039 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ | - |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | PL92XX |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 130°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | - |
| indukčnost | 150 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.201" (5.10mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 456mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.02 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 1.05A |




FIXED IND 180UH 870MA 497MOHM SM
FIXED IND 180UH 870MA 497MOHM SM
IND PWR 150UH 1.02A SDRI10 NPB
FIXED IND 100UH 1.29A 270MOHM SM
FIXED IND 150UH 1.02A 456MOHM SM
IND PWR 220UH 0.82A SDRI10 PBC
FIXED IND 220UH 820MA 681MOHM SM
IND PWR 120UH 1.07A SDRI10 PBC
IND PWR 270UH 0.78A SDRI10 PBC
IND PWR 150UH 1.02A SDRI10 PBC
FIXED IND 100UH 1.29A 270MOHM SM
IND PWR 270UH 0.78A SDRI10 NPB
FIXED IND 120UH 1.07A 316MOHM SM
IND PWR 180UH 0.96A SDRI10 PBC
IND PWR 100UH 1.29A SDRI10 NPB
IND PWR 180UH 0.96A SDRI10 NPB
FIXED IND 120UH 1.07A 316MOHM SM
IND PWR 220UH 0.82A SDRI10 NPB
IND PWR 120UH 1.07A SDRI10 NPB
FIXED IND 220UH 820MA 681MOHM SM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2024/04/26
2024/06/19
2025/01/22
2025/06/24
PL9222TiNRCORE, LLC |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|