Čeština
| Part Number: | LT3065HDD-2.5#PBF |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Analog Devices Inc. |
| Část popisu: | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 10DFN |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $4.101 |
| 200+ | $1.5878 |
| 500+ | $1.5324 |
| 1000+ | $1.5048 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Odpojení napětí (Max) | 0.51V @ 500mA |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 2.5V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 45V |
| Dodavatel zařízení Package | 10-DFN (3x3) |
| Série | - |
| Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Paket / krabice | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Balík | Tube |
| PSRR | 72dB (120Hz) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 150°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - Supply (Max) | 25 mA |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 110 µA |
| Current - Výstup | 500mA |
| Ovládací prvky | Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start |
| Číslo základního produktu | LT3065 |
| LT3065HDD-2.5#PBF Podrobnosti PDF [English] | LT3065HDD-2.5#PBF PDF - EN.pdf |




IC REG LINEAR 5V 500MA 10DFN
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 10DFN
IC REG LDO 3.3V 0.5A 10DFN
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 10DFN
IC REG LDO 1.8V 0.5A 10DFN
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 10DFN
IC REG LDO 2.5V 0.5A 10DFN
IC REG LDO 1.8V 0.5A 10DFN
IC REG LDO 1.5V 0.5A 10DFN
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 10DFN
IC REG LDO 1.5V 0.5A 10DFN
IC REG LDO 5V 0.5A 10DFN
IC REG LDO 3.3V 0.5A 10DFN
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 10DFN
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 10DFN
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 10DFN
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 10DFN
IC REG LINEAR 5V 500MA 10DFN
IC REG LDO 5V 0.5A 10DFN
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 10DFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
LT3065HDD-2.5#PBFAnalog Devices Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|