Čeština

| Part Number: | SQF-SDMS2-4G-S9E |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Advantech |
| Část popisu: | SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Bez olova / V souladu RoHS |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $69.8328 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hmotnost | - |
| Napětí - Supply | - |
| Typ | SATA III |
| Standardní balíček | 1 |
| Rychlost - zápis | 150MB/s |
| Rychlost - číst | 500MB/s |
| Velikost / Rozměry | 44.70mm x 11.20mm x 4.20mm |
| Série | SQF-SDM 630 |
| Stav součásti | Active |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ paměti | FLASH - NAND (SLC) |
| Velikost paměti | 4GB |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Form Factor | Disk-On-Module, SATA DOM |
| Detailní popis | Solid State Drive (SSD) 4GB SATA III FLASH - NAND (SLC) Disk-On-Module, SATA DOM |
| Proud - Max | 480mA |




SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SATA DOM SLC SATAIII
SSD 2GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SATA DOM SLC SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 16GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 16GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 16GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SATA DOM SLC SATAIII
MEM SSD SLC SATA III
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 4GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 2GB SLC SATA DOM SATAIII
SSD 8GB SLC SATA DOM SATAIII
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SQF-SDMS2-4G-S9EAdvantech |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|