Čeština

| Part Number: | 43511-0001 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Část popisu: | CONN RECEPT POD 4POS MINI-FIT JR |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Bez olova / V souladu RoHS |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Standardní balíček | 1 |
| Série | Mini-Fit Jr Compodre 43511 |
| řádek Rozteč | 0.162" (4.12mm) |
| stoupání | 0.162" (4.12mm) |
| Stav součásti | Obsolete |
| Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 043511-0001 043511-0001-E 0435110001 0435110001-E 43511-0001-E 435110001 435110001-E |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 4 |
| Poznámka | Contacts Not Included |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Locking Ramp |
| Detailní popis | 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.162" (4.12mm) |
| Typ kontaktu | Female Socket |
| Kontakt Ukončení | Crimp |
| Typ konektoru | Receptacle |
| Barva | Black |




CONN PLUG POD 4POS MINI-FIT JR
PHILIPS SOP8
SWITCH ROTARY 10POS 125MA 115V
SWITCH ROTARY 10POS W/ THMBWHL
KEL-DP 24/17 A grey
SWITCH ROTARY 10POS 125MA 115V
CONN TERM BLK GROUND 12-20AWG
SWITCH ROTARY 10POS W/ THMBWHL
SWITCH ROTARY 10POS 125MA 115V
4350HA(Q410AAV) HIFN
CONN RECEPT 6POS MICRO-FIT 3MM
CONN PLUG POD 1POS MINI-FIT SR
SWITCH ROTARY 10POS W/ THMBWHL
LATCH HANDLE
SWITCH ROTARY 10POS W/ THMBWHL
SWITCH ROTARY 10POS 125MA 115V
4350HA HIFN
ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED
CONN TERM BLK GROUND 12-20AWG
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
43511-0001Affinity Medical Technologies - a Molex company |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|