Čeština

| Part Number: | ASMA41R |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Air LB (Amphenol Pcd) |
| Část popisu: | CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | RoHS kompatibilní |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 100+ | $1.5409 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | 0.5-4mm² |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 12-22 AWG |
| Napětí - UL | 600V |
| Napětí - IEC | 800V |
| Typ | Feed Through |
| styl koncovky | Push In, Spring |
| Terminál - Šířka | 6.0mm |
| Délka odizolování | 9mm |
| Série | ASMA |
| Balík | Tray |
| Počet poloh | 3 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet úrovní | 1 |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Materiál - Izolace | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Typ pojistky | - |
| Funkce | - |
| odpojení Type | - |
| Proud - UL | 25 A |
| Proud - IEC | 32 A |
| Barva | Red |
| Číslo základního produktu | ASMA4 |




CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK END PLATE
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK END PLATE
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CBL ASSY SMA-N-TYPE PLUG 9.8'
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ASMA41RAmphenol PCD |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|