Čeština

| Part Number: | VS1-L4-01-CE |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Artesyn Embedded Power |
| Část popisu: | AC/DC CONVERTER 15V 1500W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - výstup 6 | - |
| Napětí - výstup 5 | - |
| Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 2 kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC |
| Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 11.00" L x 5.00" W x 5.00" H (280.0mm x 127.0mm x 127.0mm) |
| Série | VS1 (1500W) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Příkon (W) | 1500W |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -10°C ~ 50°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Požadováno minimální zatížení | No |
| Funkce | Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Universal Input |
| Účinnost | 82% |
| Aktuální - výstup 1 | 100 A |
| Schválení agentura | CB, CE, CSA, UL, VDE |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 28V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 28V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 15V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
AC/DC CONVERTER 24V 1100W
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VS1-L4-01-CEArtesyn Embedded Power |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|