Čeština
| Part Number: | ATF1502AS-7JX44 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micrel / Microchip Technology |
| Část popisu: | IC CPLD 32MC 7.5NS 44PLCC |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $3.5093 |
| 25+ | $3.486 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí napájení - interní | 4.75V ~ 5.25V |
| Dodavatel zařízení Package | 44-PLCC (16.6x16.6) |
| Série | ATF15xx |
| programovatelný Type | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| Paket / krabice | 44-LCC (J-Lead) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet makrobunìk | 32 |
| Počet I / O | 32 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Delay Time TPD (1) Max | 7.5 ns |
| Číslo základního produktu | ATF1502 |
| ATF1502AS-7JX44 Podrobnosti PDF [English] | ATF1502AS-7JX44 PDF - EN.pdf |




ATF1502AS-7JX44
microchip-technology
ATF1502AS-7JX44 je programovatelný komplexní programovatelný logický obvod (CPLD) od Microchip Technology, který je určený pro systémové programování (ISP). Nabízí 32 makroobvodů a 32 I/O pinů s maximálním zpožděním přenosu 7,5 ns.
Programovatelné v systému (ISP) s minimálně 10 000 cykly programování/mazání
32 makroobvodů a 32 I/O pinů
Maximální zpoždění přenosu 7,5 ns
Napěťové rozmezí provozu 4,75 V až 5,25 V
Teplotní rozsah provozu od 0 °C do 70 °C
Flexibilní a opakovatelně konfigurovatelný logický návrh
Snížení složitosti systému a doby vývoje
Odolný a spolehlivý výkon
Obal v trubici
Pouzdro 44-LCC (J-Lead)
Rozměry 16,6 x 16,6 mm, poskytované výrobcem (44-PLCC)
ATF1502AS-7JX44 je aktivní produkt.
K dispozici jsou ekvivalentní nebo alternativní modely. Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým.
Vestavěné systémy
Průmyslová automatizace
Automobilová elektronika
Spotřební elektronika
Nejnovější datový list pro ATF1502AS-7JX44 je dostupný na našich webových stránkách. Doporučujeme stáhnout si datový list pro podrobné technické specifikace a informace.
Doporučujeme požádat o cenovou nabídku na našich webových stránkách. Získejte nabídku ještě dnes a využijte naši časově omezenou nabídku.
IC CPLD 32MC 7.5NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP
ATMEL TQFP44
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
ATMEL PLCC44
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
PLCC
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
ATMEL PLCC44
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATF1502AS-7JX44Microchip Technology |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|