Čeština

| Part Number: | SQ48T15033-NBA0 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Bel Power Solutions |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 3.3V 50W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $214.5627 |
| 200+ | $85.6131 |
| 400+ | $82.7509 |
| 1000+ | $81.3384 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 2 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 36V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.30' L x 0.90' W x 0.26' H (58.4mm x 22.9mm x 6.6mm) |
| Série | SemiQ™ SQ48 (50W) |
| Příkon (W) | 50 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 8-DIP Module, 1/8 Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| Účinnost | 89.5% |
| Proud - výstup (Max) | 15A |
| Ovládací prvky | Enable, Active Low |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 1.8V 27W
DC DC CONVERTER 1.8V 27W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 2.5V 38W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SQ48T15033-NBA0Bel Power Solutions |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|