Čeština
| Part Number: | CMF50340R00FKR6 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Dale / Vishay |
| Část popisu: | RES 340 OHM 1/4W 1% AXIAL |
| Datasheety: | None |
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.2137 |
| 200+ | $0.0827 |
| 500+ | $0.0798 |
| 1000+ | $0.0784 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) |
| Série | CMF |
| Režim panel | 340 Ohms |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Paket / krabice | Axial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Poruchovost | - |
| Složení | Metal Film |
| Číslo základního produktu | CMF50 |




RES 33.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 340K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348K OHM 1/4W .1% AXIAL
RES 348K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 340 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 340 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.4 OHM 1/4W 0.5% AXIAL
RES 340 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 340 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 348 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33.4 OHM 1/4W 0.5% AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CMF50340R00FKR6Vishay Dale |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|