Čeština
| Part Number: | 357-040-401-107 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | EDAC Inc. |
| Část popisu: | CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 25+ | $38.0503 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Řádky ukončení | 1 |
| Ukončení | Solder Eyelet(s) |
| Série | 357 |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156" (3.96mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 40 |
| Počet poloh | 80 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolace | Polyester Thermoplastic |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, M3 |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Semi Bellows |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | Tin |
| Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Číslo základního produktu | 357-040 |




CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.156
CONN EDGE SGL FML 40POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
357-040-401-107EDAC Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|