Čeština

| Part Number: | B43305B5157M |
|---|---|
| Výrobce / značka: | EPCOS (TDK) |
| Část popisu: | CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $2.7182 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 450V |
| Tolerance | ±20% |
| Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Série | B43305 |
| Ripple Current | 1.13A @ 100Hz |
| Polarizace | Polar |
| Stav součásti | Active |
| Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Impedance | 1.27 Ohm |
| Výška - Sedící (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 900 mOhm @ 100Hz |
| kapacitní | 150µF |
| Aplikace | General Purpose |
| B43305B5157M Podrobnosti PDF [English] | B43305B5157M PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
B43305B5157MEPCOS (TDK) |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|