Čeština
| Part Number: | B81141C1334M |
|---|---|
| Výrobce / značka: | EPCOS (TDK) |
| Část popisu: | CAP FILM 0.33UF 20% 440VAC RAD |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $2.3549 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 440V |
| Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins |
| Velikost / Rozměry | 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm) |
| Série | B81141 |
| Stav součásti | Active |
| Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Rozestup vývodù | 1.083" (27.50mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.965" (24.50mm) |
| Funkce | X1 Safety Rated |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Metallized |
| kapacitní | 0.33µF |
| Aplikace | EMI, RFI Suppression |
| B81141C1334M Podrobnosti PDF [English] | B81141C1334M PDF - EN.pdf |




CAP FILM 0.047UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.022UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.022UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.033UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.033UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.33UF 10% 440VAC RAD
CAP FILM 0.33UF 10% 440VAC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 440VAC RAD
CAP FILM 0.47UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 440VAC RAD
CAP FILM 0.022UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.068UF 10% 440VAC RAD
CAP FILM 0.047UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.33UF 20% 440VAC RAD
CAP FILM 0.47UF 20% 440VAC RAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
B81141C1334MEPCOS (TDK) |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|