Čeština
| Part Number: | PLT1206Z2001LBTS |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Část popisu: | RES SMD 2K OHM 0.01% 0.4W 1206 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $7.0896 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±0.01% |
| teplotní koeficient | ±5ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Standardní balíček | 1 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | PLT |
| Režim panel | 2 kOhms |
| Příkon (W) | 0.4W, 2/5W |
| Stav součásti | Active |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.033" (0.84mm) |
| Funkce | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Poruchovost | - |
| Detailní popis | 2 kOhms ±0.01% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film |
| Složení | Thin Film |




RES SMD 19.8KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 1.98KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 20K OHM 0.05% 0.4W 1206
RES SMD 1.96KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 19.8KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 2.03KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 2.03KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 19.6KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 2K OHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 2K OHM 0.05% 0.4W 1206
RES SMD 2.05KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 19.6KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 2K OHM 0.05% 0.4W 1206
RES SMD 20K OHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 1.98KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 20K OHM 0.05% 0.4W 1206
RES SMD 20.3KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 20K OHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 20.3KOHM 0.01% 0.4W 1206
RES SMD 1.96KOHM 0.01% 0.4W 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PLT1206Z2001LBTSElectro-Films (EFI) / Vishay |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|