Čeština
| Part Number: | 8N4QV01KG-1149CDI |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Renesas Electronics Corporation |
| Část popisu: | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Typ | VCXO |
| Dodavatel zařízení Package | 10-CLCC (7x5) |
| Série | FemtoClock® NG |
| Paket / krabice | 10-CLCC |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence | 350MHz, 312.5MHz, 175MHz, 156.25MHz |
| Proud - Supply | 160 mA |
| Počítat | - |
| Číslo základního produktu | 8N4QV01 |
| 8N4QV01KG-1149CDI Podrobnosti PDF [English] | 8N4QV01KG-1149CDI PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
8N4QV01KG-1149CDIRenesas Electronics America Inc |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|