Čeština
| Part Number: | C0805C510K1GACTU |
|---|---|
| Výrobce / značka: | KEMET |
| Část popisu: | CAP CER 51PF 100V NP0 0805 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Bez olova / V souladu RoHS |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 4000+ | $0.0569 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Standardní balíček | 4,000 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | C |
| hodnocení | - |
| Stav součásti | Active |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | C0805C510K1GAC C0805C510K1GAC7800 C0805C510K1GAC7867 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - |
| Detailní popis | 51pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| kapacitní | 51pF |
| Aplikace | General Purpose |
| C0805C510K1GACTU Podrobnosti PDF [English] | C0805C510K1GACTU PDF - EN.pdf |




CAP CER 51PF 10V X8R 0805
CAP CER 0805 51PF 25V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 0805 51PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 0805 51PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 16V X8R 0805
CAP CER 51PF 200V NP0 0805
CAP CER 0805
CAP CER 51PF 50V NP0 0805
CAP CER 51PF 100V NP0 0805
CAP CER 51PF 25V X8R 0805
CAP CER 0805 51PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 630V C0G/NP0 0805
CAP CER 0805 51PF 100V ULTRA STA
CAP CER 0805 51PF 16V ULTRA STAB
CAP CER 51PF 200V NP0 0805
CAP CER 51PF 50V X8R 0805
CAP CER 51PF 100V X8R 0805
CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 51PF 50V NP0 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
C0805C510K1GACTUKEMET |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|