Čeština
| Part Number: | C315C333G3G5TA |
|---|---|
| Výrobce / značka: | KEMET |
| Část popisu: | CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.7036 |
| 200+ | $0.2727 |
| 500+ | $0.2637 |
| 1000+ | $0.2591 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±2% |
| Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) |
| Série | GoldMax 300 Comm C0G |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | Radial |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Lead Style | Straight |
| Rozestup vývodù | 0.100' (2.54mm) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.183' (4.66mm) |
| Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.033 µF |
| Číslo základního produktu | C315C |
| Aplikace | General Purpose |
| C315C333G3G5TA Podrobnosti PDF [English] | C315C333G3G5TA PDF - EN.pdf |




CAP CER RAD MONO
CAP CER RAD MONO
CAP CER 3300PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD MONO
KEMET DIP
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
CAP CER RAD MONO
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD MONO
CAP CER RAD MONO
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD MONO
CAP CER 3300PF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 0.033UF 25V C0G/NP0 RAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
C315C333G3G5TAKEMET |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|