Čeština
| Part Number: | ANT-433-SPS1-2 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Linx Technologies |
| Část popisu: | RF ANT 410/433 MHZ PUCK 2M SMA |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $23.3855 |
| 200+ | $9.0501 |
| 500+ | $8.7326 |
| 1000+ | $8.5752 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| PSV | 1.7 |
| Ukončení | SMA Male |
| Série | ANT-433-SPS1 |
| Return Loss | - |
| RF Rodina / Standardní | General ISM |
| Power - Max | 15 W |
| Balík | Bag |
| Počet pásem | 1 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP67 |
| Výška (Max) | 0.917" (23.30mm) |
| Získat | -1.3dBi |
| Frekvenční rozsah | 430MHz ~ 435MHz |
| Frekvenční skupina | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frekvence (střed / pásmo) | 433MHz |
| Funkce | Cable - 2m |
| Aplikace | LoRaWAN, LPWA |
| Typ antény | Dome |




RF ANT 433MHZ DOME UFL -300
RF ANT 433MHZ DOME RP-SMA PNL MT
RF ANT 433MHZ WHIP STR SCREW-MNT
RF ANT 410/433 MHZ PUCK 1M SMA
RF ANT 433MHZ WHIP TILT SCREW-MT
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
433MHZ TILT/SWIV DIPOLE WHIP SMA
RF ANT 433MHZ DOME SMA ML PNL MT
RF ANT 433MHZ DOME SMA -300
433MHZ TILT/SWIV DIPOLE WHIP RPS
RF ANT 433MHZ WHP CTR ADH 79"
RF ANT 433MHZ WRT DOME UFL
RF ANT 410/433 MHZ PUCK 3M SMA
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
RF ANT 433MHZ WHIP STR CAB PAN
RF ANT 433MHZ WHIP CTR CAB 180"
RF ANT 433MHZ DOME UFL -150
RF ANT 433MHZ WHIP STR CAB PAN
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ANT-433-SPS1-2Linx Technologies Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|