Čeština

| Part Number: | SMBJ5378B-TP |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Micro Commercial Components (MCC) |
| Část popisu: | DIODE ZENER 100V 5W DO214AA |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.1743 |
| 10+ | $0.1387 |
| 30+ | $0.1235 |
| 100+ | $0.1044 |
| 500+ | $0.0959 |
| 1000+ | $0.0908 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Zener (nom) (Vz) | 100 V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1.2 V @ 1 A |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AA (SMB) |
| Série | - |
| Power - Max | 5 W |
| Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance (Max) (ZZT) | 90 Ohms |
| Proud - zpìtný únikový @ Vr | 500 nA @ 76 V |
| Číslo základního produktu | SMBJ5378 |
| SMBJ5378B-TP Podrobnosti PDF [English] | SMBJ5378B-TP PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
SUNMATE- DO-214AASMB
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W DO214AA
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
Interface
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 91V 5W SMBJ
DIODE ZENER 110V 5W SMBJ
SUNMATE- DO-214AASMB
Interface
DIODE ZENER 110V 5W DO214AA
DIODE ZENER 100V 5W SMBJ
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SMBJ5378B-TPMicro Commercial Co |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|