Čeština
| Part Number: | PT570524 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Potter & Brumfield Relays / TE Connectivity |
| Část popisu: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $12.4567 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| styl koncovky | Plug In, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| spínací napětí | 240VAC - Max |
| Série | PT, SCHRACK |
| Seal Hodnocení | - |
| Typ relé | General Purpose |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 70°C |
| Musí uvolnit napětí | 7.2 VAC |
| Musí provozovat napětí | 19.2 VAC |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Socketable |
| Funkce | Mechanical Indicator, Test Button |
| Kontakt Rating (aktuální) | 6 A |
| Materiál kontaktu | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktní formulář | 4PDT (4 Form C) |
| Coil Voltage | 24VAC |
| Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 192 Ohms |
| Izolace cívky | - |




RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 220V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 12V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 6V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 220V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 115V
Power/Signal Relay, 4 Form C, 4P
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 48V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 12V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 110V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 48V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 230V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 60V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 60V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 110V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 115V
Power/Signal Relay, 4 Form C, 12
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 6A 6V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 230V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PT570524TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|