Čeština
| Part Number: | 2005-1900-100 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Reed Switch Developments Corp. |
| Část popisu: | REED SENSOR SPDT 20W 150V 1A |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $43.2738 |
| 200+ | $17.2676 |
| 500+ | $16.6904 |
| 1000+ | $16.4053 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 150VAC/DC |
| Typ | Reed Switch |
| styl koncovky | Wire Leads |
| Série | 2005 |
| Paket / krabice | Module, Wire Leads |
| Balík | Retail Package |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | SPDT |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| musí Release | 5AT |
| musí pracovat | 20 ~ 25AT |
| Frekvence | 250 Hz |
| Pohon Materiál | Magnet |




SWITCH SLIDE
SMB / RIGHT ANGLE PLUG FEMALE SO
REED SENSOR SET SPST 20W 200V 1A
SWITCH SLIDE
SWITCH SLIDE
REED SENSOR SET SPDT 20W 150V 1A
REED SENSOR SPDT 20W 150V 1A
SMB F RA SDCL .086
REED SENSOR SET SPST 15W 200V 1A
REED SENSOR SET SPST 40W 400V 2A
SWITCH SLIDE
SWITCH SLIDE
REED SENSOR SPST 40W 400V 2A
REED SENSOR SPST 15W 200V 1A
REED SENSOR SET SPDT 20W 150V 1A
SMB / RIGHT ANGLE PLUG FEMALE CL
REED SENSOR SPST 20W 200V 1A
REED SENSOR SPDT 20W 150V 1A
SWITCH SLIDE
REED SENSOR SET SPDT 20W 150V 1A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
2005-1900-100Reed Switch Developments Corp. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|