Čeština
| Part Number: | SSQ-122-01-T-S |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Samtec, Inc. |
| Část popisu: | CONN RCPT 22POS 0.1 TIN PCB |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $3.1991 |
| 10+ | $3.0696 |
| 25+ | $2.8137 |
| 50+ | $2.6859 |
| 100+ | $2.558 |
| 250+ | $2.2383 |
| 500+ | $2.1744 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 465VAC, 655VDC |
| Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Série | SSQ |
| Rozteč řádků - Párování | - |
| Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 22 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - |
| Diferenciální přenos dat | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Výška izolace | 0.335" (8.51mm) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - |
| Typ kontaktu | Forked |
| Tvar kontaktu | Square |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.104" (2.64mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - pošta | - |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Dokončit - Post | Tin |
| Kontakt Konec - Párování | Tin |
| Typ konektoru | Receptacle |
| Číslo základního produktu | SSQ-122 |
| Aplikace | - |




CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SSQ-122-01-T-SSamtec Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|