Čeština
| Part Number: | 3-101-144 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Schurter |
| Část popisu: | 5120 APPLIANCE INLET FILTER 15A |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $10.7265 |
| 200+ | $4.2809 |
| 500+ | $4.137 |
| 1000+ | $4.0673 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hodnocení napětí - přívod zařízení | 250VAC |
| Ukončení | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Funkce přepínače | - |
| Série | 5120 |
| Tloušťka panelu | 0.315" (8.00mm) |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 29.00mm x 21.50mm |
| Balík | Bulk |
| Počet poloh | 3 |
| Typ montáže | Panel Mount, Flange |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | IP40 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Držák pojistky, Zásuvka | - |
| Typ filtru | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Funkce | Shielded |
| Aktuální hodnocení - filtr | 10A |
| Aktuální hodnocení - jistič obvodů | - |
| Aktuální hodnocení - přívod zařízení | 10A |
| Typ konektoru | Receptacle, Male Blades |
| styl konektor | IEC 320-C14 |
| Číslo základního produktu | 3-101 |
| Schválení agentura | CQC, cURus, ENEC |
| Ubytuje pojistku | No |




5120 APPLIANCE INLET FILTER 1A
SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
FUSE CERAMIC 10A 125VAC/VDC 2SMD
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON DPST 16A 250V
SWITCH PUSHBUTTON DPST 16A 250V
FUSE CERAMIC 7.5A 125VAC/VDC SMD
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
FUSE CERAMIC 5A 125VAC/VDC 2SMD
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 48VDC
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CIR BRKR THRM 5A 240VAC 48VDC
CIR BRKR THRM 8A 240VAC 48VDC
CIR BRKR THRM 6A 240VAC 48VDC
5120 APPLIANCE INLET FILTER
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 48VDC
CIR BRKR THRM 4A 240VAC 48VDC
5120 APPLIANCE INLET FILTER 6A
FUSE CERAMIC 15A 125VAC/VDC 2SMD
5120 APPLIANCE INLET FILTER 2A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
3-101-144SCHURTER Inc. |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|