Čeština

| Part Number: | HMM25DRKH |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Sullins Connector Solutions |
| Část popisu: | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 10+ | $13.9392 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156" (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 25 |
| Počet poloh | 50 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolace | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Blue |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | HMM25 |




CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HMM25DRKHSullins Connector Solutions |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|