Čeština
| Part Number: | TEN 60-1225N |
|---|---|
| Výrobce / značka: | TRACO Power |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER +/-24V 60W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $281.9877 |
| 200+ | $112.5159 |
| 500+ | $108.7561 |
| 1000+ | $106.8984 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -24V |
| Napětí - Výstup 1 | 24V |
| Napětí - Izolace | 1.5 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 18V |
| Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | Module |
| Velikost / Rozměry | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Série | TEN 60N (60W) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Příkon (W) | 60 W |
| Paket / krabice | 6-DIP Module |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Účinnost | 91% |
| Proud - výstup (Max) | 1.25A, 1.25A |
| Číslo základního produktu | TEN 60 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER +/-15V 60W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 15V 60W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER +/-12V 60W
DC DC CONVERTER 15V 60W
DC DC CONVERTER +/-12V 6W
DC DC CONVERTER 3.3V 46W
DC DC CONVERTER 12V 60W
DC DC CONVERTER 5V 60W
DC DC CONVERTER 24V 60W
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
DC DC CONVERTER +/-12V 6W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TEN 60-1225NTraco Power |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|