Čeština
| Part Number: | EMK063BJ473MP-F |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Taiyo Yuden |
| Část popisu: | CAP CER 0.047UF 16V X5R 0201 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.0032 |
| 200+ | $0.0012 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±20% |
| Tloušťka (Max) | 0.015" (0.39mm) |
| teplotní koeficient | X5R |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Série | M |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.047 µF |
| Číslo základního produktu | EMK063B |
| Aplikace | SMPS Filtering |
| EMK063BJ473MP-F Podrobnosti PDF [English] | EMK063BJ473MP-F PDF - EN.pdf |




AISHI A
CAP CER 470PF 16V X5R 0201
CAP CER 6800PF 16V X5R 0201
CAP CER 6800PF 16V X5R 0201
CAP CER 0.068UF 16V X5R 0201
CAP CER 0.068UF 16V X5R 0201
CAP CER 3300PF 16V X5R 0201
CAP CER 470PF 16V X5R 0201
ALUMINUM E-CAP SMT
CAP CER 3300PF 16V X5R 0201
CAP CER 0.22UF 16V X5R 0201
CAP CER 0.033UF 16V X5R 0201
ALUMINUM E-CAP SMT
CAP CER 0.047UF 16V X5R 0201
CAP CER 4700PF 16V X6S 0201
CAP CER 4700PF 16V X5R 0201
CAP CER 4700PF 16V X5R 0201
ALUMINUM E-CAP SMT
CAP CER 0.033UF 16V X5R 0201
CAP CER 4700PF 16V X6S 0201
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
EMK063BJ473MP-FTaiyo Yuden |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|