Čeština

| Part Number: | VE-JW1-MZ-F1 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 12V 25W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28' L x 1.86' W x 0.79' H (57.9mm x 47.2mm x 20.1mm) |
| Série | VE-J00™ (25W) |
| Příkon (W) | 25 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Half Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OCP, SCP |
| Účinnost | 90% |
| Proud - výstup (Max) | 2.08A |
| Číslo základního produktu | VE-JW1 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 25W
DC DC CONVERTER 12V 25W
DC DC CONVERTER 12V 25W
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 12V 25W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 12V 25W
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 12V 25W
DC DC CONVERTER 12V 50W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VE-JW1-MZ-F1Vicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|