Čeština
| Part Number: | VI-J13-EX-F2 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Vicor |
| Část popisu: | DC DC CONVERTER 24V 75W |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 21V |
| Napětí - vstup (Max) | 32V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28" L x 1.86" W x 1.04" H (57.9mm x 47.2mm x 26.4mm) |
| Série | VI-J00™ (75W) |
| Příkon (W) | 75 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Half Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -10°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OCP, SCP |
| Účinnost | 88% |
| Proud - výstup (Max) | 3.13A |
| Číslo základního produktu | VI-J13 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 50W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VI-J13-EX-F2Vicor Corporation |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|