Čeština
| Part Number: | AC1206FR-07510RL |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Yageo |
| Část popisu: | RES SMD 510 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.0083 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Série | AC |
| Režim panel | 510 Ohms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |




RES SMD 4.3 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 51.1K OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 4.64 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 4.53 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 511 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 51 OHM 1% 1/4W 1206
RES 4.22 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 4.99 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 51.1 OHM 1% 1/4W 1206
RES 4.42 OHM 1% 1/4W 1206
RES 4.32 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 51K OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 52.3K OHM 1% 1/4W 1206
RES 536K OHM 1% 1/4W 1206
RES 523K OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 510K OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 523 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 511K OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 4.75 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 4.7 OHM 1% 1/4W 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AC1206FR-07510RLYAGEO |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|