Čeština
| Part Number: | CFR100JR-73-6M2 |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Yageo |
| Část popisu: | RES 6.2M OHM 5% 1W AXIAL |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 6000+ | $0.0298 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | 0/ -1500ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) |
| Série | CFR |
| Režim panel | 6.2 MOhms |
| Příkon (W) | 1W |
| Paket / krabice | Axial |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Složení | Carbon Film |




RES 620 OHM 5% 1W AXIAL
RES 68 OHM 5% 1W AXIAL
RES 7.5M OHM 5% 1W AXIAL
RES 750 OHM 5% 1W AXIAL
RES 62 OHM 5% 1W AXIAL
RES 750K OHM 5% 1W AXIAL
RES 7.5K OHM 5% 1W AXIAL
RES 6.8 OHM 5% 1W AXIAL
RES 75K OHM 5% 1W AXIAL
RES 7.5 OHM 5% 1W AXIAL
RES 68K OHM 5% 1W AXIAL
RES 6.8K OHM 5% 1W AXIAL
RES 6.2 OHM 5% 1W AXIAL
RES 620K OHM 5% 1W AXIAL
RES 6.2K OHM 5% 1W AXIAL
RES 75 OHM 5% 1W AXIAL
RES 680 OHM 5% 1W AXIAL
RES 680K OHM 5% 1W AXIAL
RES 62K OHM 5% 1W AXIAL
RES 6.8M OHM 5% 1W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CFR100JR-73-6M2YAGEO |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|