Čeština
| Part Number: | RT0805BRD07100KL |
|---|---|
| Výrobce / značka: | Yageo |
| Část popisu: | RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Datasheety: |
|
| Stav RoHs: | Bez olova / V souladu RoHS |
| Platba: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Cesta zásilky: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Podíl: |
Ship From: Hong Kong
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| 1+ | $0.022 |
Online podání RFQ: Rychlé odpovědi, lepší ceny!
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Standardní balíček | 5,000 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | RT |
| Režim panel | 100 kOhms |
| Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Stav součásti | Active |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ostatní jména | RT0805BRD07100KL-ND YAG1759TR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Detailní popis | 100 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film |
| Složení | Thin Film |




RT0805BRD07100KL
Y-IC je kvalitní distributor značky YAGEO, který zákazníkům nabízí nejlepší produkty a služby.
RT0805BRD07100KL je tenkovrstvá mikrorezistorová součástka typu čip v balení 0805 (2012 metrické). Má hodnotu odporu 100 kOhmů a přesnou toleranci ±0,1 %.
Konstrukce z tenké vrstvy
Velikost balení 0805 (2012 metrické)
Odpor 100 kOhmů
Přesná tolerance ±0,1 %
Vynikající teplotní rozsah koeficientu ±25 ppm/°C
Široký provozní teplotní rozsah od -55 °C do 155 °C
Spolehlivá a odolná technologie tenké vrstvy
Kompaktní rozměry balení 0805 (2012 metrické)
Balení v pásku a na cívce (Tape & Reel TR)
Balení v balení 0805 (2012 metrické)
2 kontakty/terminály
RT0805BRD07100KL je aktivní součástka. Momentálně nejsou dostupné žádné ekvivalentní nebo náhradní modely. Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým přes webovou stránku.
Univerzální elektronické aplikace
Telekomunikační zařízení
Průmyslová automatizace a řídicí systémy
Medizínská zařízení
Nejautoritativnější technický list pro RT0805BRD07100KL je dostupný na našich webových stránkách. Doporučujeme jej stáhnout pro nejnovější technické údaje.
Zákazníci jsou vyzváni, aby si vyžádali cenovou nabídku na našich webových stránkách. Získejte cenovou nabídku nebo se více informujte o tomto produktu ještě dnes!
RES SMD 109K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 107 OHM 0.1% 1/8W 0805
YAGEO N/A
RES SMD 102 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 9.53K OHM 0.1% 1/8W 0805
YAGEO 2020+RoHS
YAGEO R0805
RES SMD 105 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 9.53 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 9.31 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 9.76K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 9.76 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 101K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 9.1 OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 102K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES SMD 105K OHM 0.1% 1/8W 0805
YAGEO 2020+RoHS
RES SMD 107K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 9.09 OHM 0.1% 1/8W 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Články
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RT0805BRD07100KLYageo |
Množství*
|
Cílová cena (USD)
|